Bóle kości, stawów i kręgosłupa u 15-latki z ubytkiem kości i zmianami osteolitycznymi

Witam,moja 15 letnia corka ma ubytek kosci ,zmiany osteolityczne. czekamy na artroskopie kolana,teraz pojawily sie bole kosci stawow i calego kregoslupa,co mamy robic ?tabletki nie pomagaja.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, do czasu wykonania pełnej diagnostyki nie można ustalić i wdrożyć właściwego leczenia. Proszę konsultować z ortopedą każde stosowane leczenie.
Pozdrawiam.