Bóle kręgosłupa przy schylaniu z powodu noszenia ciężkich rzeczy

witam, Mam 23 lata i od 3 dni cierpię z powodu bólu pleców. Pracuję fizycznie w fabryce, w której jestem zmuszona nosić kontenery ważące ok 20 kilogranów.Zaczęło się od krzyża, lecz teraz bolą mnie również nogi- uczucie kłucia i rwania w udach. Jestem w Anglii i nie bardzo wiem jak tutaj załatwiać sprawy medyczne, i do kogo się zwrócić. Proszę o poradę, nie mogę się schylać ani za długo stać nie wiem co robić.

Paniproblemy wynikaja najprawdopodonie jz przeciazeniamiesni przykregosłupowych.
W tak młodym wieku - nie podejrzewałnym od razu "strasznych" zmianw kregosłupie
Proponuje - odpozynek,masaz, ciepla kapiel ,basen, leki przeciwzapalne np. Ibuprofen ogolnodostepny
Prosze zwrocic szczegolna uwage podczas podnoszenia przedmiotow, azeby nie podnosic ciezarow - kregosłupem, tylko z nog.