Bóle kręgosłupa u 20-latki

witam , mam dopiero 20 lat a już skarze się na bole kregoslupa , jest to związane na pewno z praca bo czasami zdarza mi się za dużo podnosić a jestem dziewczyna . Najgorsze jest to ze odczuwam okropny bol w pośladku , nie mogę wtedy chodzic . Jak leze w lozku to ciężko mi jest się przewrocic bo tak kuje i okropnie boli , co robic ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zgłosić się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania obrazowe kręgosłupa. W zależności od wyniku wdroży następnie właściwe postępowanie.