Bóle lewego jądra i grzybica

witam, od pewnego czasu czuje bol jądra lewego, jest ono wyraznie niżej od drugiego.Miałem grzybice ktora leczylem maścią clotrimazolum wraz z partnerka niestety objawy wracaly. Ostatnio mam problem z erekcja oraz ten bol lewego jadra ktory utrzymuje sie dluzej. Konsultowalem powyzsze objawy u urologa po wykonaniu usg stwierdził ze "cos wymyslam" prosilbym o pomoc. bo mam problem z dostaniem sie do specjalisty nawet prywatnie. pozdrawiam

Witam.
Bardzo ważne są informacje dotyczące tego, czy ból wystąpił podczas grzybicy czy wcześniej? Jeśli grzybica nie ma związku z bólem może to być objaw na tle psychicznym. W celu takiej diagnozy potrzeba więcej informacji na ten temat. Zalecam Panu konsultację seksuologiczną i przeprowadzenie dalszych badań diagnostycznych.

Pozdrawiam