Bóle lewej strony barku promieniujące do łopatki

Mam od miesiąca straszne bole lewej strony karku promieniujace do lopatki barku i ręki. Do tego boli lewa str potylicy. Ból rozchodzi się również do czubka. Z czasem pojawił się również bol nad uchem i samego ucha,czuję jakbym miała je zatkane. Boli również czasami lewa str.twarzy. Ból jest tepy piekacy. Momentami czuję uklucia po tej stronie w tych miejscach. Nasila się gdy siedzę z pochylona głowa i gdy poruszam ja na boki. Gdy chodze jest do zniesienia. Mam wygladzenie lordozy szyjnej.

Witam, z opisu mogę przypuszczać, że problem leży w odcinku szyjnym (prawdopodobnie dyskopatia ). Proponuję wizytę u fizjoterapeuty w celu postawienia diagnozy, rozluźnienia mięśni i tkanek przykręgosłupowych. Specjalista przeprowadzi terapię i zaleci ćwiczenia do wykonywania w domu.
Pozdrawiam