Bóle mięśni i stawów przy leczeniu RZS

Mam 62 lata w dzieciństwie miałam tężyczkę ,obecnie leczona jestem na rzs ,ponieważ w lutym 2014r zaczęły mnie boleć wszystkie stawy ( kolana ,biodra ,ręce a najwięcej ramiona i mięsnie ramion) nie mogłam chodzić neurolog skierował mnie do reumatologa i byłam leczona metypredem i sulfalazyną krk obecnie sama zrobiłam sobie wynik witaminy D3 imam 15,2 .Reumatolog po pokazaniu wyników przepsał mi witaminę d3 w kroplach 1 raz w tygodniu 21 kropli . Poinformowałam go że biorę Vitrum Calcium 1250 z wit.D3 i 2 tabletki magnezu z wit. B6 od 3ch miesięcy a przestałam brać metypred i czuję się znacznie lepiej , przestały mnie boleć mięśnie. Poza tym nie wiem czy to nie był atak tęzyczki ten ból stawów bo 3 miesiące przed nim byłam w szpitalu z powodu nagłego wzrostu ciśnienia i utraty minerałów ( kardiolog bo badaniach wykluczył nadciśnienie).Ostatnio przed chorobą miałam bardzo dużo stresów i przeżyć.

Renata GrzechociĹska

Nie zadała Pani konkretnego pytania, więc trudno się ustosunkować.