Bóle mięśni u 65-latki

Witam. Mam 65 lat i od kilku miesięcy mam bóle mięśni w lewym barku aż do łokcia, mięśnie szczypią maści nie pomagają .rok temu po lekach na cholesterol miałam skutki uboczne CK-kinaza kreatynowa 352.00 obecnie mam podwyższony potas 6,00 i podwyższony cholesterol a leki mam te same ,boje się brać bo wiem co się stanie ,mam też pare kamyków w woreczku żółciowym a poza tym wyniki dobre a jeszcze NEUT%za niski 38.40 ,LYMPH% za wysoki 48.60 Z góry dziękuje za odpowiedz !

Renata GrzechociĹska

Witam.
Koniecznie należy poinformować lekarza, który zlecił lei obniżające cholesterol o występujących objawach, w celu zmiany leczenia.
Pozdrawiam