Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle palców po wypadku w pracy

Witam, ponad tydzień temu miałam wypadek w pracy- linia wciągnęła mi rękę. Rtg nic nie wykazało. Teka cały czas mi puchnie i boli w okolicach kostek- palec wskazujący, środkowy i serdeczny. Mam dwa rodzaje bólu: ciągnący od kostki palca serdecznego do nadgarstka i ból typowy dla stłuczenia. Palce tez nie do końca moge zgnieść.
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem / ortopedą. Pomimo braku uszkodzenia kości uszkodzeniu mogły ulec tkanki miękkie. Ręka może wymagać unieruchomienia. Doraźnie zastosować można leki przeciwbólowe, również działające miejscowo (maści), zimne okłady i okłady z Altacetem.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy