Bóle palców wskazujących

Witam, mam 26 lat, nigdy nie miałam problemów ze stawami wcześniej. Miesiąc temu pracowałam dosłownie 4 dni przy kurczakach (temperatura około 0 stopni) jednak przez dłonie przelatywało mi tysiące kurczaków, czasami świeżo po rozmrożeniu. Z uwagi na kosmiczny ból w palcach zrezygnowałam. Mija 4ty tydzień, a mnie nadal bolą zw wskazujące palce (przy mocnym zginaniu albo jak o coś puknę) ból nasila się w nocy, są lekko opuchnięte. Czekać czy się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.