Bóle piersi i podbrzusza oraz zaburzenia miesiączkowania

witam,okres mialam 17 stycznia trwal kilka dni,by lnormalny i jak zawsze przed bolaly mnie piersi zawsze jednak odpuchaly w trakcie krwawienia a tym razem nie a na dodatek bolalo mnie podbrzusze z lewej strony w pierwszym tygodniu po a dzis 3 lutego dostalam kolejny okres nie wiem wogole czemu i jestem zmartwiona,prosze o porade.zaznaczam ze piersi bola nadal i ze nie biore zadnych lekow antykoncepcyjnych.

Witam,
należy wykluczyć/potwierdzić ciążę.
Mozliwe zaburzenia hormonalne, powodujące powyższe dolegliwości.
W razie niepokojących objawów, któe się nadal utrzymują należy skonsultować się z ginekologiem