Bóle po złamaniu kości promieniowej i łokciowej

2 TYG.TEMU ZLAMALAM KOSC PROMIENIOWA I LOKCIOWA. SZYNA GIPSOWA, BYLO KONTROLNE RTG PO 8 DNIACH, 14.02.ZDJECIE TEGO. ALE, DLACZEGO CALY CZAS, TAK SAMO, BOLI MNIE PRZEDRAMIE?TO SA MIESNIE, SCIEGNA USZKODZONE?TYLKO, CZEMU BOL SIE NIE ZMNIEJSZA?MAM ZASTRZEZENIE DO ZALOZENIA GIPSU, BO TROCHE UCISKA, CHOC ORTOPEDA NIE WIDZIAL POTRZEBY ZMIANY NA NOWY..MOWI, ZE MUSI BYC DYSKOMFORT, BO TO UNIERUCHOMIENIE. OK, ALE CZEMU BOLI TAK SAMO JAK PIERWSZEGO DNIA? DLACZEGO NIE MAM ODRUCHU TRZYMANIA, CHWYTANIA?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ortopedy i powiedzieć o objawach braku czucia i chwytania ręką. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.