Bóle pod sercem

witam mam 31 lat,od jakiegos czasu mam bol z lewej strony ( tak jakby pod sercem ),najczesciej pojawia sie w nocy i nad raenm kiedy wstaje.ogolnie jak leze na lewym boku.do tego od jakiegos tygodnia mam bole brzucha- zoladka?,brzuch robi sie twardy,pojawiaja sie skurcze i mam problemy ze zlapaniem glebszego oddechu.dodam ze stolce maja dziwny zoltawy kolor.do tego pojawia sie tez zgaga przewaznie po posilku.wszystko to wprawia mi w dyskomfort nie moge normalnie funkc.dodam ze jestem nerwowa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu pokarmowego. W celu ustalenia dokładnej przyczyny występujących objawów proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa. W przypadku wizyty refundowanej przez NFZ konieczne będzie skierowanie.