Bóle podbrzusza po stosunku z zabezpieczeniem a ciąża

dzień dobry, tydzień temu uprawiałam seks z chłopakiem w czasie miesiączki, co prawda zabezpieczyliśmy się prezerwatywą , nawet wyjął przed koncem , boję się ze mimo zabiezpieczenia zaszłam w ciążę , nie pękła nam prezerwatywa ani nic z tych rzeczy. Od tygodnia boli mnie podbrzusze i nie wiem czy to coś poważnego czy jest takie prawdobodobieństwo mimo tego że było zabezpieczenie moge zajść ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku.