Bóle, skurcze nóg i opuchlizna a wzrost wagi

55 lat - od kilku miesięcy ból łydek i ud, skurcze podczas spania, uczucie silnie napiętych mięśni nóg, kłopoty z tzw. rozruchem zwłaszcza rano przy wstawaniu lub po kilkuminutowym siedzeniu. Uczucie lekkiego pulsowania, opuchlizna obu kończyn między łydką a kolanem nad kostką ok. 5 cm. Lekki ból kości ogonowej. Nie palę od roku, przytyłem 14 kg i nie mogę zgubić wagi mimo dużego ruchu i diety.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację z lekarzem POZ oraz wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych. Być może konieczna będzie także konsultacja hematologiczna.