Bóle stawów kolanowych i łokciowych

Witam od dłuższego czasu mam problem ze stawami. Bolą mnie stawy kolanowe i łokciowe. Potrafią boleć cały dzień. Będąc u dwóch ortopedów polecono mi zwiększenie aktywności fizycznej co do mojej osoby jest dość dziwne gdyż jestem osobą aktywną owadze 58 kg i 174 cm wzrostu po wychowaniu fizycznym. Czasem pojawiają się odrętwienia kończyn. Beata lat 32

Magdalena StusiĹska

Być może są to bóle nie związane z brakiem ruchu tylko z przeciążeniem. Nie pisze Pani jakiego typu jest Pani aktywność fizyczna. Proszę Pamiętać o odpowiedniej diecie i nieprzeciążaniu stawów.