Bóle uszu i łuków podniebiennych

Witam mam problem bardzo często pobolewaja mnie lekko uszy w środku i swędzą łuki podniebienne czuje pieczenie na spojowkach i w gardle,piecze mnie nieraz skóra lewej ręki,caly czas się poce przeważnie do godziny 18.robiłem już chyba wszystkie badania :alergia,krew(chemie,ob itd,wymazy,mocz, okulista,tarczyca,cukrzyca,tomografie zatok,bralem leki na wszystko,clatre,gentamycyne zastrzyki,fliconazol,i wiele innych..już nie mam siły na to.. co to może być bardzo proszę o pomoc..Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza laryngologa, po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.