Bolesna cysta pod lewą pachą u męża

Witam, Mojemu Mężowi wczoraj przeciągu jednego dnia urosła prawdopodobnie cysta o wielkości orzecha włoskiego, pod lewą pachą. Gdy przyjechał x pracy, skarżył się na ból w tym miejscu. Gdy lekko nacisnął zaczęła wychodzić jakby ropa, czy jakaś wydzielina o konsystencji podobnej do masła. Było tego dość sporo. Po wyciśnięciu wszystkiego ból w tym miejscu ustał. Mimo to martwię się, chciałabym aby Mąż poszedł do lekarza aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. cobawiać zrobić w tej sytuacji ?

Aleksander Ropielewski

Poczekać na wynik badania lekarskiego. Najpewniej rzyczyną był ropień, który po opróżnieniu ulegnie samowyleczeniu lub będzie koniecza wspomagająca antybiotykoterapia.