Bolesne miesiączki i wymioty

Witam serdecznie od 14 roku życia mam problem z miesiączką mam bardzo bolesne miesiączkowanie które mało kiedy kończy się utratą przytomności i wymiotami moi lekarze nic z tym nie robią próby zajściem w ciążę zerowe miałam torbiele na jajnikach ponad 5 lat temu podejrzewam również endometrioze możliwe jest to że mogę mieć genetycznie ponieważ moja mama od ponad 16 lat byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedz :)

rzeczywiście czasami się zdarzają takie dolegliwości. Nie jest to sympatyczne. Jeżeli nie jest Pani zadowolona ze swojego lekarza, proszę iść do innego. Do lekarza należy mieć zaufanie. To podstawa skutecznej terapii.