Bolesność brzucha a badania moczu

Prosze o interpretacje wynikow dodam ze od dluzszego czasau borykam sie z bolami brzucha i krzyza biore furagine juz 5 dzien moje wyniki to ciezar wlasciwy 1'025, leukocyty neg. , erytrocyty neg , bialko neg , kwas askorbinowy 20 , glukoza norm.., ciala ketonowe neg. Urobilinogen norm. Bilirubina neg. Ph 6 , barwa slomkowa , przejrzystosc niezupelna , azotyny pos , nablonki nieliczne , leukocyty poj.wpw , moczany bezpostaciowe dosc liczne , ... dziekuje i czekam na odpowiedz

Witam!
Przedstawiony wynik badania moczu mieści się w normie, nie jest niepokojący. Dość liczne moczany zwykle są wynikiem dłuższego przetrzymania moczu w pojemniku przed jego zbadaniem i biorąc pod uwagę brak innych zmian nie stanowią problemu. Jeśli jeszcze nie była Pani w tej sprawie u ginekologa to zalecam to zrobić jak najszybciej, gdyż najczęstszą przyczyną tego typu dolegliwości u młodych kobiet są problemy ginekologiczne (infekcje intymne, endometrioza itp).