Bolesność i pieczenie podczas oddawania moczu na drugi dzień po stosunku

Witam, 3 tygodnie temu kochałam się z mężem, na drugi dzień zaczęłam odczuwać ból przy oddawaniu moczu. Kupiłam w aptece urofuraginum i po 2-3 dniach wszystko wróciło do normy. Wczoraj znów się kochaliśmy i dzisiaj ponownie czuję, że coś jest nie tak. Ciągle chce mi się siusiu, jak już siusiam to po kropelce i czuję pieczenie. Biorę znowu urofuraginum. Czy za każdym razem tak będzie ? Czy powinniśmy iść do lekarza obydwoje ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję dróg rodnych. Sugeruję wykonanie posiewu moczu oraz antybiotykoterapię zgodną z wynikiem.