Bolesność klatki piersiowej w 14 tygodniu ciąży

Jestem w 14tc. Od poczatku tej ciazy zdarzyły mi sie dwie dziwne sytuacje. Objawiaja sie tym, że czuje silny bol pod klatka, uczucie goraca, póżniej to goraco rozlewa sie po skórze na całym ciele, tak ze az piecze, ja w tym momencie jestem na granicy omdlenia, jest mi bardzo goraco. Po jakis 5min mija, skóra pozostaje goraca, pojawiaja sie WSZEDZIE czerwone plamy, które okropnie swędza, po ok 10min zniakaja i zaczyna mi byc strasznie zimno...morfologia i mocz robiłam, wyniki dobre.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciąże i powiedzieć o sowich objawach. Być może konieczne będzie udanie się do lekarza dermatologa. Bez badania nie można nic powiedzieć. Konieczne jest aby lekarz obejrzał najlepiej zmiany i mógł zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.