Bolesność kolana u 31-latka

Witam. Jestem mezczyzną, 31 lat, 190cm, 92 kg. Od kilku miesiecy boli mnie lewe kolano. Bylem u lekarza, dostalem skierowanie na rezonans. Oto opis badania MR. Fałd maziówkowy rzepki przyśrodkowy - może wchodzić w konflikt ze SRU. Widoczny fałd maziówkowy podrzepkowy. Łąkotka przyśrodkowa ze zmianami degeneracyjnymi II st w rogu tylnym. Rzepka typu II, ustawiona w bocznym przyparciu i bocznym podwichnięciu. Kąt chrzęstny wcięcia udowego SRU 146st. Czy mozecie Panstwo napisac cos o tym...?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik świadczy o podwichnięciu rzepki i zmianach występujących w łąkotce, z tego wynikają Pana bóle kolana. Proszę udać się do ortopedy, który pokieruje leczeniem.
Pozdrawiam