Bolesność kości, zębów, siniaki a możliwe przyczyny

Witam, mam od 4 miesięcy takie objawy: bole kosci, bole glowy, zawroty glowy, wypadabnie wlosow, bóle zebów,powstawanie siniakow w duzyc ilosciach, zmeczenie, bladosc skory, sennosc, mroczki przed oczami. Jak byłem mały dużo przeżyłem, na początku września wmawiałem że mam Ebole co spowodowałem że byłem w szpitalu, wmawiam sobie że mam raka guza itp. boje się chorób i panikuje strasznie, miałem badania krwi, moczu , wymaz z gardła, ekg, rengen zębów oraz płuc i wszystko ok, może być to nerwica?

Witam,
jak najbardziej wobec powyższego opisu problemem mogą być zaburzenia nerwicowe o podłożu psychicznym.
Wskazana byłaby wizyta u psychiatry celem konsultacji.
Pozdrawiam!