Bolesność nerek w 20-tygodniu ciąży a wynik badania moczu

witam jestem w 20 tygodniu ciazy odebralam dzix wyniki moczu i bardzo sie martwie gdyz erytrocyty wylugowne 20-30 a max jest 3 i erytrocyty swierze 15-20 max jest 3 dodam ze bola mnie nerki i nogi zapisalam sie do urologa ale do 20 to zwariuje bardzo boje sie ze to cos strasznego prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję skontaktować się jeszcze ze swoim ginekologiem.