Bolesność nerki a zakażenie pęcherza moczowego

Od kilku dni odczuwam ból po lewej stronie w okolicy nerki. Najbardziej boli w dzień, w nocy mniej. Niedawno miałam zakażenie pęcherza moczowego. Przez 3 miesiące brałam antybiotyk przepisany przez dermatologa, czy to może być skutek uboczny? Dodam iż jako dziecko leczyłam się na nerki. Czy mogę zastosować plaster wygrzewający?

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z lekarzem, ponieważ objawy mogą świadczyć o odmiedniczkowym zapaleniu nerek. Taki stan wymaga leczenia, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę Pani historię medyczną.