Bolesność pachwiny a wyniki badań diagnostycznych
witam, od około pół roku mam problem z lewą pachwiną( przy delikatnym wysiłku np. truchcie kłócie w okolicy pachwiny), miałem zrobiony rezonans magnetyczny na którym stwierdzono zmiany zapalno-zwyrodnieniowe spojenia łonowego. W związku z tym mój ortopeda wysłał mnie do reumatologa. Przed wizytą u reumatologa zrobiłem komplet badań wraz z badaniem na bolerioze. Badanie CLIA wykazały mi przeciwciała w kl. IgM 34, gdzie powyżej IgM 22 uznaje się za wynik dodatni. Jak to interpretować? co dalej?

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję wykonanie badania metodą western blot i poczekanie z decyzją odnośnie leczenia do czasu otrzymania wyniku.