Bolesność palca wskazującego po amputacji paliczka

czy palec wskazujący prawej reki - po amputacji I policzka 9 .06. 2013r i poprawce 20 stycznia 2014r ma prawo boleć , czy jest jakaś rada , czy tylko trzeba czekać i cierpieć?

Szanowna Pani, po tak długim okresie od amputacji doleglwiości powinny już ustąpić. Jednak niektóre rodzaje bólu - moga być uciążliwe nawet po tak długim okresie czasu. Jeżeli nie ma u Pani żadnej przyczyny morfologicznej ( szeroko rouzumiany "stan zapalny", nerwiak bądź inne podrażnienia nerwu miejscowe itd) a rana poamputacyjna jest prawidłowo wygojona, kikut palca wygląda również prawdiłowo - to sugerowałbym konsultację w najbliższej Poradni Leczenia Bólu.