Bolesność piersi a wymioty

Witam. Ostatnio współrzyłam z partnerem tj 18 wrzesnia. po kilku dniach od tamtej pory zaczeły boleć mnie piersi. Jakies 3 dni temu zauważyłam widoczne żyły wokół sutków które bolą nawet przy najmniejszym dotyku. Dzis doszły wymioty 2 raz w krótkim odstępie czasu a także delikatne jasne krwawienia z pochwy. Od kilku dni pare razy dziennie bolał mnie brzuch, dziś jest to ciągły bół podbrzusza troche skórczowy, pobolewają jajniki. Okres mam nieregularny ostatni w marcu(były robione badania na to)

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania ginekologicznego i uszczegółowienia wywiadu nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, dlatego jedyne co mogę doradzić to kontakt z ginekologiem.