Bolesność piersi, mdłości a wzmożony apetyt

Witam mam pytanie 27 grudnia 2014 miałam okres ale tylko 2 dni co mam przeważnie 7 dni w pierwszy dzień miesiączki mąż skończył we mnie później skończył we mnie 7 stycznia a według moich obliczeń to są dni płodne ostatnio miałam mdłości bolał mnie jajnik lewy i teraz doszedł ból piersi i wzmożony apetyt czy moge być w 2 ciąży? proszę o szybką odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, radzę 10-14 dni od stosunku wykonac test ciążowy.
Pozdrawiam