Bolesność pleców, senność a seks bez zabezpieczenia

Witam. Kochalam się z mężem bez zabezpieczenia 3 kwietnia , i od 4 dni mam bol plecow na dole i bol brzucha tak jak by wzdety, oraz troche przebarwily mi sie brodawki na brazowo , czasami mam tez lekke mdlosci wieczorami i czuje sie lekko zmeczona i senna .Moje pytanie czy moglo dojsc do zaplodnienia ? Z góry dziekuje za odpowiedz .

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogło dojść do zapłodnienia, ale raczej objawy tak szybko nie występują. Proszę spokojnie poczekać do terminu planowanej miesiączki. Jeżeli objawy będą się utrzymywać proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać test ciążowy. Jeśli stosunek był bez zabezpieczenia istnieje możliwość ciąży.