Bolesność podbrzusza a torbiel jajnika

Od ponad tygodnia boli mnie brzuch. Czasem okolice pępka, a czasem podbrzusza. Często oddawałam mocz, teraz trochę mniej. Brzuch trochę się powiększył. Kochałam się z chłopakiem 2 miesiące temu i normalnie miałam dwie miesiączki. Zawsze są regularne. Stosunek zawsze jest bardzo bolesny. Kiedyś miałam upławy i nieprzyjemny zapach z pochwy, ale tego nie leczyłam. Nie wiem czy to jakieś zapalenie po niewyleczonym zakażeniu czy ciąża. Dodam, że mama miała torbiel na jajniku. Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać test ciążowy I koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Mogą to być także objawy endometriozy.