Bolesność podczas stosunku a poziom czystości pochwy

Witam, Proszę o interpretacje wyników badań: Objawy: ból podczas współżycia. pH 3,8 średnio liczne komórki nabłonka wielobocznego płaskiego, liczne leukocyty, obfita flora bakteryjna: ziarniaki gramdodatnie, pałeczki lactobacillus nie twierdzono: trichomonas vaginalis, dwoinek neisseria, candida stwierdzona II stopień czystości pochwy Wyhodowano escherichia coli - pojedyncze i micrococcus sp. Czy wyniki wskazują na jakiś stan zapalny, czy są prawidłowe ? Biorę tabletki anty.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują na infekcje. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.