Bolesność stopy po uderzeniu w kamień

Witam, dzisiaj uderzyłam stopą w kamień na poczatku nie bolalo az tak mocno ale gdy sie przespalam godzinke obudzilam sie z okropnym bolem stopy tak jakby srodstopia tylko ze bol nie jest z prawej strony lecz z lewej wewnetrznej boli nawet jak siedze lub leze, lecz najbardziej gdy chodze. Nie ma duzej opuchlizny moze jakas niewielka, zasinienia takze nie ma. Palcami moge ruszac tylko cala stopa nie moge. Czy to moze byc zlamanie ?

Szanowna Pani,
Opis dolegliwości oraz fakt pojawienia się ich po odpoczynku sugeruje stłuczenie, jednak pewność można mieć jedynie po wykonaniu RTG.