Bolesność w boku a możliwe przyczyny

Witam.Od 12dni przebywam w szpitalu na chirurgii,trafilam najpierw tam 28 pazdziernika z bolem w prawym boku,30 paz laparaskopowo zostal usuniety wyrostek,ostre prostw zapalenie.(mimo iz wyniki byly ptawidlowe)teraz od 12dni jestem z tymi samymi bolami,ginrkoligicznie wszystko ok,wyniki krwi moczu ok,CT ok,usg ok.kolonoskipia ok,gastroskopia ok. A bol caly czas sie utrzymuje taki maly ale nasila sie przy ucisnieciu i samoistnie.Lekarze juz sami nie wiedza co jest.Moze ktos z panstwa cos zasugier

Witam serdecznie,

Sugerowanie w tej materii należą do lekarzy chirurgów na oddziale, na którym Pani leży. Jeśli rzeczywiście nie wiedzą co Pani dolega, z pewnością zlecą odpowiednie konsultację specjalistyczne.
Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym w tej kwestii.

Pozdrawiam.