Brak czucia po operacji złamania z przemieszczeniem

Dzień dobry .. 2 tyg temu potrącił mnie samochód mialam operacje lewej nogi zlamanie z przemieszczeniem do tego stłuczone kosci udowe prawą noge mam napuchnietą taka gule po boku w jednym miejscu nie mam czuci wbijam paznokcia i nie czuje nic co to moze byc ? czy to zakrzep ? cos groznego ?

Jeśli pole z brakiem czucia jest nieduże to nie musi być to nic groźnego - przy urazach czy operacjach dochodzi czasem do uszkodzenia/stłuczenia nerwów czuciowych, co prowadzi do zaburzeń czucia. W każdym przypadku jednak trzeba zgłosić to lekarzowi prowadzącemu.