Brak miesiączki po przyjmowaniu luteiny

Dobry wieczór. Mam 22 lata i taki oto problem. 3 listopada miałam normalną miesiączkę i czekałam na kolejna, której nie było.29.12.2014 poszłam do lekarza,przepisał mi luteinę 4razy 1tabl przez1 dzień tzn6-12-18-24.po 7 dniach dostałam okres,a po kolejnych 23już miałam kolejny ale bardziej skąpy.Od tego czasu nie mam miesiączki.Nic mnie nie boli i nic się nie dzieje.Regularnie współżyję z narzeczonym, a podczas wizyty lekarz nie stwierdził zaburzeń. Czy mógł się mylić? na wizycie bylam23.02.15

Piotr Pilarski

Jeśli nie jest Pani w ciąży wskazana jest diagnostyka zaburzeń hormonalnych. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.