Brak miesiączki przy długotrwałej sterydoterapii z powodu zespołu nerczycowego

Chciałabym prosić o jakąkolwiek interpretację wyników, jakie trzymalam przy wyjściu ze szpitala, które to zostaną zinterpretowane przez lekarza dopiero w połowie grudnia. AIAT -40 ALAT - 24 PRLNg22 - 13,9 PRLNg02 - 46,64 PRLNg06 - 32,54 testosteron - 0.58 estradiol - 66,0 LH - 5,7 SHBG - 86,2 Pciała antytyreoglobulinowe - 0,3 DHEA-SO4 - 2,65 FSH - 4,5 Badania były wykonywane ze względu na brak miesiączki, przy długotrałej sterydoterapii z powodu zespołu nerczycowego.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis nie zawiera informacji w którym dniu cyklu zostały wykonane badania. Nie jest zatem możliwa interpretacja. Proszę stosować się do zaleceń zawartych w karcie wypisowej ze szpitala.