Brak miesiączki w 9 tygodni po cesarskim cięciu

Jestem 9 tydzien po porodzie cesarskim niemam dalej miesiaczki robilam test na ciaze wyszedl negatywny wiec ciaze wykluczylam okres pologu przeszlam prawidlowo wiec dlaczego niemam miesiaczki piersia nie karmie juz skaczylam prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, konieczne jest wykonanie badań pod kierunkiem zaburzeń hormonalnych.