Brak ochoty na seks i ból jajnika

Witam od dluzszego czasu nie mam ochoty wgl na seks, zdarzają. się tylko np raz na miesiac 2dni w ktorych naprawde chce i pragne partnera. Co jest nie tak? Musze przyznac ze mam czesto bole lewego jajnika, podczas stosunku i po za kazdym razem boli mnie cos w podbrzuszu. Umowilam sie do ginekologa już ale prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa.