Brak okresu a prawdopodobieństwo czterotygodniowej ciąży

Poniewaz strasznie boli mnie brzuch , jak przy okresie , mialam okres 21 ostatni raz 2 tygodnie mi sie okres spoznia, 19 powinnam dostac, czy jest to mozliwe ze jestem w 4 tygodniu ciazy dopiero? byłam u ginekologa i tak mi powiedziala mam cykl co 26 dni .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przyczyną braku miesiączki jak najbardziej może być ciąża. Skoro zatem specjalista ginekolog stwierdził, że to 4 tydzień, to proszę mu zaufać.