Brak okresu, bol brzucha i anemia

Witam okres spoznia mi sie 4 dni uprawialam sex z partnerem okolo tygodnia temu prawdopodobnie mam anemie oraz mialam ostatnio problemy z pochwa bardzo piekla i swedziala zazywalam leki i masci boli mnie brzuch tak jak przed okresem ale to ale krew nie leci ostatno tez mialam i mam duzo stresu z powodu szkoly sprawdziany itp poprawa ocen prosze o odp

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Jeśli do zbliżenia doszło na ok. tydzien przed okresem (planowanym terminem) to ryzyko ciąży jest znikome (są to dni po owulacji).
Zarówno infekcja dróg rodnych jak i stres moga powodować opóźnienie się okresu. W razie wątpliwości prosze zgłosić się do Poradni Ginekologicznej.