Brak okresu po stosunku bez zabezpieczenia i powrocie do Anglii

Witam, moj problem jest dosc delikatny. 4 sierpnia mialam okres (okolo 9 sie skonczyl) 12/13sierpnia kochalam sie z chlopakiem i nie jest pewny czy nie zaczal dochodzic we mnie a nie uzylismy prezerwatywy.Potem 19sierpnia wyjechalam do anglii(poniewaz tam mieszkam od 6 lat) i teraz spoznia mi sie okres juz 10 dni, Jak tylko wrocilam do anglii mialam tez nawrot opryszczki intymnej. Czy jest to mozliwe ze jestem w ciazy, czy jest to wynik zmiany klimatu i stresu zwiazanego z nawrotem i nowa praca?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. Proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku.