Brak okresu przez 52 dni

Witam!! Ostatnią miesiączkę miałam 14 czerwca, moje cykle trwają średnio 30 dni. 40 dnia cyklu byłam u gin, podejrzewał ciążę i zlecił betę hcg, jednak wynik wyszedł ujemny (0.100)  zrobil mi usg i też nic nie wyszło. przepisał mi luteinę 2 tabl 1x dziennie. Od 42 dnia cyklu biorę tą luteinę i 4 dnia dostałam skapych brązowych plamień. Pojawiają się codziennie przez chwilę. Dziś już jest 52 dzień bez miesiączki, i jeszcze mam temp pod pachą 37.1 i bóle podbrzusza.Nigdy mi się nie spóźniał okres

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.