Brak okresu przez 52 dni
Witam!! Ostatnią miesiączkę miałam 14 czerwca, moje cykle trwają średnio 30 dni. 40 dnia cyklu byłam u gin, podejrzewał ciążę i zlecił betę hcg, jednak wynik wyszedł ujemny (0.100)  zrobil mi usg i też nic nie wyszło. przepisał mi luteinę 2 tabl 1x dziennie. Od 42 dnia cyklu biorę tą luteinę i 4 dnia dostałam skapych brązowych plamień. Pojawiają się codziennie przez chwilę. Dziś już jest 52 dzień bez miesiączki, i jeszcze mam temp pod pachą 37.1 i bóle podbrzusza.Nigdy mi się nie spóźniał okres

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.