Brak porodu 10 dni po terminie

córka poszła do szpitala 10 dni po terminie (termin 19.01) dzisiaj 29.01 dostała balonik Foleya ale nic nie pomógł. W szpitalu lekarz powiedział ze to jest ciąża młodsza i ma termin na 30.01. Lekarz prowadzacy ciaze od poczatku sie nie zgadza a oni kaza czekac. Prosze o rade co robic. Corka b.sie boi. czy to mozliwe takapomyłka - zeby nie bylo za poźno. Blagam o rade

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jak rozumiem lekarze z oddziału na podstawie USG ocenili , że ciąża jest młodsza. Proszę zaufać personelowi medycznemu i w celu zapewnienia sobie komfortu psychicznego należy pytać i na bieżąco wyjaśniać wszelkie niejasności. Córka może także zapytać lekarzy o dalsze postępowanie w jej przypadku. Da to Państwu jasny obraz sytuacji i nie będą się Państwo czuli zaskakiwani decyzjami i dalszym postępowaniem medycznym. Lekarze na pewno odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.