Brak sił po operacji wszczepienia nerki

Pacjent 58 lat. Pięć lat temu przeszczep nerki .( z nerką wszystko było OK) Miesiąc temu wszczepienie bajpasów. Operacja przebiegła prawidłowo. Problem w tym że od operacji pacjent , nie wstał ani razu z łózka, nawet samodzielnie nie usiądzie na łóżku. To już miesiąc po operacji.Co jest tego powodem. Proszę o pomoc. ( (nerka przestała pracować, jest dializowany.)

Bez szczegółowych informacji na temat stanu nerki, serca pacjenta (wyników obecnych badań obrazowych i laboratoryjnych, zbadaniu bezpośredniego pacjenta) nie wyjaśnię obecnego stanu klinicznego pacjenta. Jest to niemożliwe. Proszę takie pytania zadawać lekarzowi prowadzącemu.

Lek. Tomasz Stawski

Szanowna Pani - przyczyna takiego osłabienia może być przebyty jeden lub drugi zabieg.
Poprzez internet nie widząc wyników badań nie można jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Ale, na pewno odpowiedzą na nie prowadzący kardiolog i nefrolog
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków