Brak śluzu płodnego a możliwe przyczyny

mam pytanie od dwoch miesiecy nie mam sluzu plodnego i troche sie martwie bo nie wiem co jest na rzeczy w lutym wspolzylam z mezem w dni plodne bo mialam ten sluz a teraz on zanikl mam tylko taki mleczny prosze o pomoc

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, być może zmiana charakteru śluzu ma związek z infekcją dróg rodnych. Proszę skonsultować się z ginekologiem.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego, nie jestem tego w stanie stwierdzić. Sugeruję kontakt z ginekologiem. Przyczyn może być wiele i przez internet trudno jest to ocenić jednoznacznie.