Brak spadku wagi przy HTZ

Czy biorąc htz system conti pół plastra może mieć wpływ na to ze nie mogę w żaden sposób schudnąć , powinnam zwiekszyć dawkę do całego plastra cY pozostać na dawcę pół plastra . Zawsze myślałam ze biorąc htz powinnam łatwiej trzymać wagę niż bez htz może mój organizm przyzwyczaił się do tej dWki i trzeba ja zwiekszyć po 6 latach naklejania połowy plastra

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie. Być może konieczna będzie modyfikacja leczenia, nie koniecznie zwiększenie dawki, a być może zmiana preparatu.