Brak stosunku w danym cyklu a możliwość ciąży

Witam, prawdopodobnie w 18 dcyklu odbylam stosunek ale wytrysku nie bylo wcale, po 10 dniach dostalam okres, teraz minal miesiac i nastepny się spoznia juz kilka dni, robilam rano test ale wyszedl negatywny, caly miesiac bolal mnie brzuch i mialam mdlosci, czy ciaza jest mozliwa czy to tylko kwestia stresu? (w tym cyklu nie odbylam stosunku)

Witam,
szansa ciąży raczej jest niewielka z uwagi na pojawienie się krawienia miesiączkowego po stosunku. Aczkolwiek w 100% nie mogę jej wykluczyć bez badania USG i betaHCG z krwi

pozdrawiam