Brak szczepionki 5 w 1 w wieku 18. miesięcy

witam moja coreczka skonczyla w sierpniu 2 latka .niestety w wieku 18 miesiecy nie przyjela dawki przypominajcej szczepienia ,mialo to byc szczepienie 5 w 1 za ktore wczesniej placilismy.czy obecnie jest sens szczepic ,gdy od terminu szczepienia minelo juz pol roku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do lekarza pediatry, po badaniu będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.