Brak wzodu a zakrzywienie członka

Mężczyzna, 23 l. Rok temu pojawił się problem ze wzwodem. Brak wzwodów rano. Stało się to jakby z dnia na dzień. Podczas stosunku i onanizmu nie osiągam orgazmu w dodatku za wczesnie uwalnia się ejakulat. Żołądź jest jak przebity balon nawet podczas wzwodu jest jakby sflaczały. Penis bardzo wykrzywiony. Urolog stwierdził że to początkowe stadium choroby Peyroniego. Jednak wcześniej mimo wykrzywienia osiągałem wzwody. Wyczuwam dziwne załamanie przy cewce w połowie penisa. Mozliwy fizyczny uraz?

Lek. Katarzyna Szymczak

Uraz oczywiście jest możliwy, jednak bez badania nie da się tego stwierdzić, dlatego radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam

Dzień dobry.

Skoro korzystał Pan z konsultacji urologicznej, nie ma powodu, żeby ponownie z niej nie skorzystać. Internetowe porady w oparciu o podane informacje mogą wprowadzić tylko niepotrzebne zamieszanie.

Pozdrawiam.